Johanka Pavlína Černohorská

Jsem renesanční člověk mnoha profesí a povolání. Moje motto: „Jsem tam, kde jsem nejvíce potřeba.“

Být kosmetičkou mě velmi baví a cítím to jako své „poslání“. Dělám ženy krásnější a spokojenější. Cítí se pak jako královny. Léčebná kosmetická péče působí hlouběji a efekt je okamžitě vidět. To je to, co mě na tom fascinuje a baví.

  • Umění dotyku

  • Léčebná péče s láskou

  • Přirozená krása

  • Péče o pleť, tělo i duši

Od roku 2008 se zabývám přírodní bio kosmetikou. Nejprve jsem prodávala, nabízela a doporučovala bio kosmetiku, která na trhu byla. Nejvíce mě ale oslovila kosmetika Dr. Hauschka. Prošla jsem potřebnými kurzy, abych mohla být kosmetičkou Dr. Hauschka. Osud mě však nasměroval na dráhu waldorfské učitelky, kterou jsem zodpovědně vykonávala 6 let. Poté jsem se vrátila opět ke kosmetické péči. Začala jsem spolupracovat i s kosmetikou Weleda, pro kterou jsem pracovala jako extérní pracovník. Jezdila na různé akce a veletrhy. Rozšířila jsem svá ošetření i o kosmetiku Weleda, která je pro mnohé známější a cenově dostupnější.

Jsem matkou dcery Kristýnky a k tomu mám ještě dvě bonusové děti Jakuba a Magdalénu. Žiji v malé obci na Křivoklátsku, kde se s manželem staráme o objekt starého statku, bývalého panského dvora rodu Füstenbergů. Máme velkou zahradu, kde převážně pěstuji květiny, některé druhy zeleniny a ovoce a hlavně chovám včely. To je moje velká záliba.

Ráda cestuji (miluji Řecko), poslouchám hudbu, čtu knihy, vzdělávám se v různých oblastech, stále se učím novým věcem. Momentálně jsem také průvodcem (učitelem) malé skupince domácích školáků. Proto nejsem na provozovně Praha Bořislavka každý den.

Jinak pocházím z Liberce, kde jsem se i narodila a vyrůstala do dospělosti. Vystudovala jsem hotelovou školu a pak cestovní ruch. Pobyt v zahraničí v USA mi dal velikou školu života.