Léčebná kosmetika

 

 

Kosmetika Dr.Hauschka obnovuje sílu pokožky, posiluje přirozené procesy a rytmy pokožce vlastní a chrání ji před vnějšími vlivy. Se svými ochrannými, posilujícími, oživujícími a regeneračními vlastnostmi nás může provázet v každém období našeho života. Při jejím použití se nedostaví žádné zdánlivé, okamžité účinky, nevyvine se žádná závislost. Pokožka se bude krůček po krůčku učit fungovat zdravě a normálně. Kosmetika Dr.Hauschka se rozdělení na různé typy pleti v principu nepodřizuje. Přípravky působí na kůži jako celek a napomáhají její zdravé činnosti. Součástí každé receptury základní péče o pleť tvoří vždy léčivá rostlina (např. úročník), která má tu schopnost podporovat všechny důležité funkce kůže. Jí pomáhají speciální rostlinné výtažky, minerální látky, oleje, přírodní aromatické látky, aby tak vznikl harmonicky vyvážený celek. Tímto způsobem je pokožka připravena si již dále sama vybírat, co je pro její harmonizaci potřebné a účinné.

Použití přípravků Dr.Hauschka umožní pokožce, aby se stala opět zdravým orgánem a aby překonala své nedostatky, které jsou viditelné díky jednostranným projevům pleti (suchost, citlivost aj.). Kosmetika neobsahuje syntetické barvy, vůně ani konzervační látky. Testování se provádí výhradně na dobrovolnících nikoliv na zvířatech. Výtažky z rostlin se získávají za použití jedinečné metody rytmizujících procesů. Nepřidávají se žádné látky, které jsou podobné látkám obsaženým v pleti (např. kyselina hyaluronová, liposomy atd.). Veškerý sortiment kosmetiky Dr.Hauschka je certifikován značkou BDIH jako „Kontrolovaná přírodní kosmetika“ a NATRUE (více než 95% organických složek).

certifikat-bdih-1              certifikat-natrue-2

 

KOSMETICKÁ PÉČE DR.HAUSCHKA

Harmonizující kosmetická péče s přírodní kosmetikou Dr. Hauschka

Kosmetické ošetření Dr.Hauschka začíná voňavou koupelí nohou. Jeden z důvodů, proč se můžeme těšit na luxusní lázeň nohou, je to, že právě ty zůstávají při našem pracovním nasazení, tolik zatěžujícím hlavu, velmi často studené. Následuje masáž nohou. Promnutí nohou a chodidel tak vytváří protiklad k přetížení hlavy a nechává odplynout stres v obláčku příjemných vůní a fantazie. Toto vše je dobrodiním pro naše nohy, které jsou v dnešní době tolik zanedbávány. Dá se říci, že to, jak si v životě stojíme a jak procházíme naší osudovou cestou, záleží na jejich teplotě a blahu. Teplé nohy přispívají k tomu, že ošetření pleti je organismem vnímáno jako celostní ošetření.

Rozmanitými pohyby se uvolní napjaté krční svalstvo a šíje, ruce a paže jsou jakoby celé lehce ovinuté pocitem volnosti po osvěžujícím promnutí a pohlazení. Po takovémto přijetí je možné si teprve vychutnat následující ošetření obličeje a plně vstřebat jeho blahodárné účinky.

Nedílnou součástí tohoto ošetření je čištění a intenzivní péče o pleť za použití přírodních kosmetických přípravků Dr.Hauschka. Voňavé teplé komprese na obličej a dekolt přivodí hluboké uvolněné dýchání. Napařovací lázeň s vilínem viržinských, lichořeřišnicí a sedmikráskou dohromady s čistící maskou na bázi léčivého jílu s vilínem a lichořeřišnicí pročišťují pleť až hluboko do pórů a připravují ji tak pro následnou péči. 

Skutečným srdcem této péče je lymfatická stimulace, prováděná pomocí jemných tahů štětců a dlaní. Povzbuzuje tak procesy proudění lymfy ve tkáních našeho těla a tím stimuluje regeneraci a ozdravné procesy člověka. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat, a tím se posiluje imunitní systém.

Vydatné obličejové masky, tato extra dávka péče s výtažky z léčivých bylin, stejně tak i vysoce kvalitní rostlinné oleje jako avokádový a jojobový olej uklidňují, vyhazují a stimulují zvláčňující procesy pleti. Na závěr přijde denní péče dle aktuálního stavu pleti a protažení nohou.

KOSMETICKÁ  PÉČE  KLASIK   

Rozsáhlý program regenerujících impulzů na pleť a celý organizmus. S koupelí nohou, promnutím nohou a rukou, uvolňujícími technikami, čištěním pleti, napařující lázní, hloubkově čistící maskou, lymfatickou stimulací, pleťovou kúrou, intenzivní pěstící maskou, péči o dekolt, zakončena denní péčí. Doba ošetření je 120 min.

KOSMETICKÁ  PÉČE  KLASIK ROSE 

Klasické ošetření pro milovníky vůně růží. Postup péče je stejný jako u KLASIK s tím rozdílem, že jsou používány výrobky s obsahem růže jako růžová koupel, tělový balzám růže, růžový hedvábný pudr, tělový olej Růže apod. Doporučuji těm, které znají ošetření KLASIK a chtějí vyzkoušet něco nového nebo se rádi zahalí do růžové vůně. Doba ošetření je 120 min.

KOSMETICKÁ  PÉČE  REGENERATION   

Regenerační ošetření pro zralou a unavenou pleť. Doporučuji ženám nad 45 let nebo těm, které potřebují intenzivní péči. Péče se snaží dodat impulsy a podpořit regeneraci pleti díky přípravkům z Regenerační řady Dr. Hauschka. Stárnutí pleti je přirozený projev, lze ho ale zmírnit a zpomalit díky ošetření a následné domácí péči. Ošetření je ve dvou variantách 120 min a 90 min dle rozsahu a přání vycházející z individuálních potřeb.

Regenerační řada

KOSMETICKÁ  PÉČE  REVITAL   

Oživující ošetření pro unavenou pleť. Doporučuji obzvlášť v přechodném ročním období. Začíná se koupelí nohou, uvolňujícími technikami, odlíčením a čištění pleti, napářkou a čistící maskou. Středem ošetření je lymfatická stimulace, pokračuje se pleťovou kúrou, ošetřující maskou dle typu pleti s masáží dekoltu a na závěr denní péče. Doba ošetření je 90 min.

KOSMETICKÁ  PÉČE  RELAX

Důraz je kladen na celkové uvolnění, hloubkové čištění pleti se neprovádí. Začíná se koupelí nohou, uvolňujícími technikami a ošetřením paží a rukou, pokračuje odlíčením a čištěním pleti, lymfatickou stimulací a následně pleťovou kúrou. V péči je zahrnuta také ošetřující maska dle typu pleti, masáž dekoltu a na závěr denní péče. Doba ošetření je 90 min.

KOSMETICKÁ PÉČE CLEAN

Ve středu kosmetického ošetření stojí intenzivní čištění pleti, které vyjasňuje a zjemňuje pokožku. Péče zahrnuje: koupel nohou, uvolnění krku a šíje, odlíčení a čištění pleti, napářka, hloubkové čištění, čistící maska, lymfatická stimulace, pleťová kúra, ošetřující maska dle typu pleti a denní péče. Doba ošetření je 90 min.

KOSMETICKÁ PÉČE MEN´S CARE

Začínáme citrónovou koupelí, protože nohám a lehké masáži nohou se též věnuji. Když muž leží na lůžku, péče odstartuje masáží hlavy, pak nohy / ruce. Následuje čištění pleti povrchové a hloubkové se šalvějí. Středem ošetření je masáž obličeje s pleťovým olejem a jemnou stimulací lymfy. Pěstící část zahrnuje revitalizační maska a „otevírání“ hrudníku s masáží ramen a krku. Na závěr lehká denní péče. Doba ošetření je 90 min.

KOSMETICKÁ  PÉČE  MOJE CHVILKA

Ošetření je určeno pro ty, kteří si chtějí dopřát chvilku pro sebe anebo ošetření Dr.Hauschka neznají a chtějí se s tím poprvé seznámit. Péče zahrnuje: koupel nohou, uvolnění krku a šíje, odlíčení a čištění pleti, lymfatická stimulace, pleťová kúra, ošetřující maska dle typu pleti, masáž dekoltu a denní péče. Doba ošetření je 60 min.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Čistá přírodní kosmetika WELEDA vyrábějící nejen léčiva, ale především přes 120 přípravků přírodní kosmetiky a doplňků stravy. S její filosofií souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních suroviny, vždy bez umělých konzervačních látek. Přípravky jsou nositeli certifikátu NATRUE. certifikat natrueCertifikace NATRUE garantuje, že produkt splňuje nejpřísnější kritéria pro přírodní kosmetiku. Neobsahuje tedy žádné syntetické látky, barviva ani parfemaci, také žádné látky na bázi minerálních olejů vyráběných z ropy (parafín, vazelína).

Kosmetická řada Weleda je v dnešní době hojně rozšířená. Koupíte ji v mnoha prodejnách zdravé výživy, v bio obchodech s přírodní kosmetikou, v drogeriích dm apod. Nenajdete tam však celý široký sortiment, který můžete zakoupit na eshopu Weledy, v prodejně v Lidické ul. anebo u mne. Nejznámější řadou je dětská řada, pro těhotné a maminky a také sprchové krémy a oleje určené pro péči o tělo.

http://www.weleda.cz/

Pleťová péče Weleda posiluje přirozené zdroje a schopnosti pokožky a tím redukuje objem péče, kterou aktuálně pokožka potřebuje. Komplexní péče je určena pro všechny typy pleti a věkové skupiny. Je jednoduchým způsobem rozdělena dle věku. Pro věkovou skupinu 20+ je určena kosatcová hydratující péče, 30+ růžová vitalizující řada, 40+ regenerační péče z granátového jablka a 56+ pupalková řada pro zralou pleť, která revitalizuje a posiluje strukturu pleti.

Čistící pleťová péče Weleda je určena k hloubkovému čištění pokožky obličeje, aniž by pokožka vysychala a jednotlivé přípravky jsou optimalizovány pro potřeby různých typů pleti. Jen důkladně vyčištěná pleť může během spánku dýchat a regenerovat se. Výtažky z vilínu virginského napomáhají pokožku zklidnit, osvěžit ji a zjemnit póry. Pak existuje ještě mandlová řada pro extrémně citlivou pokožku se sklonem k alergiím, zklidňuje a chrání pokožku, redukuje podráždění a projevy červenání. Přípravky jsou neparfemované a obsahují mandlový olej v bio kvalitě, který citlivou pleť zjemňuje a navrací jí její přirozenou rovnováhu.

 

PROFESIONÁLNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ WELEDA

Neváhejte vyzkoušet na sobě něco příjemného, voňavého a zároveň čistě přírodního v kosmetickém ošetření. Používá se výhradně kvalitní přírodní kosmetika Weleda, která přihlíží k aktuálnímu stavu pleti a jejím potřebám. Pokožku přirozeně posiluje a chrání. Přípravky od společnosti Weleda obsahují pouze čisté přírodní suroviny nejvyšší dostupné kvality.

weleda-wild-roseKosmetické ošetření je rozděleno do tří částí a vychází z filosofie o poznání člověka v jeho třech oblastech, které se vzájemně prostupují. Lidské tělo a zároveň pokožka, která jej chrání, je extrémně namáhaná náročností doby, stresem, nedostatkem hydratace a živin. Je třeba se věnovat tělu nejen z hlediska výživy, ale také vhodnou relaxací a péčí. Odměnou vám bude zdravé fyzické tělo, spokojenost duše a zářící pokožka.

Ošetření začíná seznamovacím a uvolňujícím rituálem, který vás naladí na celou péči od hlavy až k patě. Péče o nohy je také důležitá. Na ně často zapomínáme a přitom nás nesou celým životem. Proto je na začátku upřednostníme voňavou koupelí a lehkou masáží kvalitním olejem. Uvolnění pak probíhá i v oblasti krku a vlasové pokožky a připraví vás na další příjemné chvíle.

Hlavní a důležitá je střední část ošetření, která je zaměřena na čištění pleti povrchově a hloubkově. Při působení čistící masky následuje ošetření rukou s jemnou masáží a zábaly. Kosmetika Weleda má širokou nabídku kvalitních krémů na ruce a různých olejů, které vaše ruce vyhladí a hydratují.

Třetí částí kosmetického ošetření je pěstící péče spolu s jemnou masáží obličeje. Vaši pokožku zklidní a vyživí pěstící maska. Závěrem ošetření je denní péče dle typu pleti a jejího stáří.

Profesionální kosmetické ošetření Weleda je určeno pro mladistvou pleť se sklony k akné, pro citlivou pleť náchylnou k alergiím, pro normální i zralou pleť různého věku, pro muže a zejména pro ženy, které dokáží ocenit přírodní kosmetiku. Samotné ošetření trvá 90 minut. Nově lze využít luxusnější ošetření trvající 120 minut. Navíc prožijete delší masáž obličeje s válečky z polodrahokamů (růženín, nefrit), péče o nehty a lůžko, zábal rukou a celková prohlubující péče s dostatkem času pro relaxaci a regeneraci nejen vaší pleti ale i celého těla.

V péči nabízím i zkrácenou variantu kosmetického ošetření Dotek Weledy, která trvá 60 minut a je zaměřena především na čištění pleti spojenou s pěstící částí na závěr.

Dovolte si přírodní péči plnou úžasných vůní jako je růže, měsíček, rozmarýn, levandule, granátové jablko apod. Ocení to vaše smysly a tedy vaše duše, která z toho bude mít radost a příjemný zážitek.

weleda

V SOULADU S ČLOVĚKEM  A PŘÍRODOU ANEB WELEDA VEDE KE KRÁSE A HARMONII